Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
  • 09 Ağustos 2021, 14:04
Çilek Serası
Çilek ile ilgili artan Pazar talepleri ve fiyatları nedeniyle çilek üretimi tarım sektörünün ve seracılık faaliyetleri üreten kuruluşların ilgi odağı haline geldi. Ülkemizde çilek üretime olan ilgi dünya pazarında üst sıralarda kendini hissettirmektedir.
 
MEGATON Sera, çilek sera sistemleriyle kaliteyi ve verimi arttıran sistemler ile çilek üreticilerine hizmet etmektedir. Çilek üreticiler için yüksek tünel ve mini tüneller ile mahsul toplama süreçlerini ve verimi artırılmaktadır.
 
Çilek için Yüksek Tünel yapımı, malç naylon, sulama sistemi ve yüksek tünel anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Ayrıca mevcut çilek arazilerini yüksek tünel ile kapatılması veya yüksek tünel için malzeme tedariki olarak şeklinde de hizmet vermekteyiz.

Çilek için Yüksek Tüneller demonte olarak vidalı şekilde hazırlanmaktadır. Kolayca kurulabilmekte ve normal çilek mevsiminde rahatlıkla toplanabilmektedir.

Çilek için kullanılan malç naylonlarımız 1.sınıf hammaddeden üretilmiş ve 36 aylık UV katkılı garantili ürünlerdir.

Çilek için sulama sistemleri mevcut sus durumu arazi eğimi konuları dikkate alınarak projelendirilir ve 1.sınıf ham madde sulama sistemleri kullanılarak teslim edilir.
 
Yüksek Tüneller de da, sera naylonlarında uygun maliyetle uzun ömürlü ve 36 aylıka 8UV+IR+LD+EVA katkı maddeli kullanılmaktadır.
 
Yüksek Tünel formu nedeniyle dış etkenlere rüzgar ve kış gibi etkenlere karşı dayanaklığı yüksektir.
 
• Yüksek tünel kurulacak arazinin bilgileri.
• Yüksek tünel ölçüleri ve konstrüksiyonu seçimi
• Yüksek tünel örtüsü seçimi.
• Suyun arazinin yakınlığı
• Malç naylon seçimi

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

BİZ SİZİ ARAYALIM